O nas

Prowadzimy obsługę prawną zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorców, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Wieloletnie doświadczenie (ponad 16 lat) pozwala nam być dla naszych Klientów nie tylko doradcami w gąszczu zawiłych i skomplikowanych przepisów prawa, ale również partnerami w prowadzonym przez nich biznesie.

Innowacje, nowe technologie, postęp techniczny i organizacyjny stały się częścią obecnego świata. Konsekwencją zmian w nim zachodzących jest szybkozmieniająca się rzeczywystość prawna i gospodarcza. Sytuacja ta wymaga od nas natychmiastowego działania w celu zapewnienia naszym Klientom jak najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Mając na uwadze przede wszystkim interes naszych Klientów dostarczamy kompletne i skuteczne rozwiązania prawne, niezbędne w ich życiu prywatnym, w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, jak i funcjonowaniu dużych przedsiębiortw (spółek prawa handlowego) w sferze gospodarczej. Podczas świadczenia naszych usług współpracujemy z zaufanym gronem innych specjalistów tj. notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym oraz tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego i niemieckiego.

Naszym celem jest dynamiczny i bezpieczny rozwój naszych Klientów, a także późniejsze stabilne funkcjonowanie na zdobytych rynkach. Ich bezpieczeństwo prawne jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych przez Kancelarię usług.

 

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×