Simona Płonkiewicz

Absolwentka studiów na kierunku Administracja oraz na kierunku Prawo realizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. 

Podczas studiów nabywała doświadczenie w kancelarii radcowskiej, jak i w Prokuraturze Rejonowej w Opolu. Nagradzana wielokrotnie nagrodami Rektora Uniwersytetu Opolskiego dla najleopszych studentów.

Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń prowadzonych na Uniwersytecie Opolskim, w tym organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Opole. Finalistka konkursu „Prymus” oraz pierwszej edycji projektu „Kazusomaniak”.

Miłośniczka dobrego kina i mody. Lubi wyzwania, a czas wolny spędza aktywnie między innymi biorąc udział w biegach miejskich.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×