Sebastian Borowy

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

Obronił pracę magisterską pt.: „Profilowanie kryminalistyczne przestępcy zabójstwa w świetle literatury”. W czasie studiów uczestniczył w działalności Koła Naukowego Młodych Kryminologów i Kryminalistyków, gdzie pełnił funkcję przewodniczącego przez dwie kadencje. Doświadczenie zawodowe zdobywa nieprzerwalnie od 3- go roku studiów w opolskich kancelariach prawnych, wykonując czynności z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zawodowo interesuje się prawem transportowym w głównej mierze prawem przewozowym, prawem gospodarczym oraz szeroko rozumianym prawem cywilnym.

Wolny czas spędza aktywnie m.in. nurkując lub czytając książki. 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×