Sabina Kubon

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

Podczas studiów corocznie nagradzana stypendium Rektora Uniwersytetu Opolskiego dla najlepszych studentów. W okresie nauki aktywnie uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach orgazniowanych przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego, zgłębiając tym samym wiedzę m.in.  z zakresu szeroko pojętej kultury bezpieczeństwa prawa pracy. Brała udział w projektach organizowanych przez Fundację Court Watch Polska. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk u Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta w Opolu, czy też pracując jako korespondent sądowy w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Opolu. W kręgu jej zainteresowań znajduje się prawo cywilne - w szczególności prawo medyczne.

W wolnym czasie gra na gitarze i interesuje się modą. Kocha kawę i eksperymentowanie w kuchni.

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×