Paulina Kurtyka

Studentka III roku prawa ze specjalizacją cywilistyczną na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Ponadto absolwentka studiów licencjackich z filologii angielskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Opolskiego.

Przez wiele lat aktywnie działała w studenckim Radio Sygnały, współpracując m.in. z Samorządem Studenckim Uniwersytetu Opolskiego czy uczelnianymi kołami naukowymi. W trakcie studiów uczestniczy w licznych warsztatach i szkoleniach, szukając dziedziny prawa, która najbardziej ją zainteresuje. Za wyniki w nauce i działalność na rzecz uniwersytetu nagradzana stypendium Rektora Uniwersytetu Opolskiego dla najlepszych studentów.

Prywatnie niepoprawna wielbicielka piłki nożnej. Zawsze ogląda mecze ulubionej drużyny i kadry narodowej, a przy okazji podróży w nowe miejsca lubi zwiedzać legendarne stadiony.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×