Oskar Woźniak

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. 

W okresie studiów rozwijał swoje zainteresowania działając jako przewodniczący wielu kół naukowych, a także aktywnie uczestnicząc w działaniach samorządu studenckiego, w którym pełnił m. in. funkcję członka Zarządu Samorządu Studenckiego oraz Przewodniczącego Sekcji Prawnej. Wielokrotnie nagradzany Nagrodami Rektora Uniwersytetu Opolskiego dla najlepszych studentów (2011/2012, 2012/2013, 2013/2014). W kręgu jego zainteresowań znajduje się publiczne prawo gospodarcze, prawo nowych technologii, przestępczość "białych kołnierzyków" oraz aspekty związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem, w tym bezpieczeństwem informacji. Z Kancelarią pozostaje związany od 2012 r.

W wolnym czasie pasjonat historii, wypadów w góry oraz muzyki alternatywne. Biegle włada językiem angielskim.

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×