Oferta

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. W obszarach doradztwa Kancelarii znajduje się wiele dziedzin prawa, co pozwala zapewnić naszym Klientom wielopłaszczyznowe podejście do ich problemów i najkorzystniejsze rozwiązania.

Nasza pomoc polega nie tylko na doradztwie prawnym, ale także na przygotowywaniu niezbędnych dokumentów, wydawaniu opinii prawnych oraz prowadzeniu negocjacji między skonfliktowanymi stronami. Wskazujemy na zagrożenia i korzyści prowadzonych spraw, wynikające m.in. ze zmian otoczenia rynkowego czy wymogów danej branży.

W ramach obsługi prawnej wspieramy naszych klientów podczas procesów sądowych przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, arbitrażowymi i polubownymi, a także przed Sądem Najwyższym. Do naszych obowiązków należy również windykacja wierzytelności, która polega na sprawowaniu kontroli nad przebiegiem postępowań egzekucyjnych czy zabezpieczających.

 

Ze szczegółowym zakresem usług świadczonych przez naszą Kancelarię można zapoznać się w menu bocznym.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×