Nieruchomości

Doradzamy Klientom we wszystkich aspektach obrotu nieruchomościami i projektów inwestycyjnych. Pomoc prawna świadczona przez prawników Kancelarii obejmuje w szczególności doradztwo w zakresie inwestycji budowlanych, doradztwo w procesie zamówień publicznych, analizę stanu prawnego nieruchomości, negocjacje z wykonawcami robót budowlanych, przygotowanie umów: o roboty budowlane, zastępstwo inwestycyjne, prace projektowe oraz konsorcjów, a także ich zawieranie oraz uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych. Świadczymy również pomoc przy rozwiązywaniu sporów powstałych między stronami umów o roboty budowlane oraz prowadzi sprawy dotyczące ksiąg wieczystych. Zajmujemy się również przygotowaniem ofert przetargowych w procesie nabywania gruntów będących własnością Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego.

 

Prawo nieruchomości - zakres usług

  • kompleksowa analiza stanu prawnego nieruchomości,
  • doradztwo w procesach inwestycyjnych oraz w transakcjach sprzedaży, których przedmiotem są nieruchomości,
  • opiniowanie i sporządzenie umów dotyczących obrotu nieruchomościami, w tym przenoszenia prawa własności, najmu, dzierżawy itp.,
  • opiniowanie i doradztwo w zakresie zewnętrznych reklam i szyldów,
  • doradztwo w użytkowaniu nieruchomości zabytkowych.
MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×