Mariusz Michalak

Radca prawny. Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację radcowską odbył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu w latach 2002-2006. W kręgu jego zawodowych zainteresowań pozostają procedura cywilna oraz prawo cywilne, gospodarcze i handlowe. Specjalizuje się w procesach sądowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze krajowych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Partner zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych Michalak i Partnerzy Sp. p. Tytan pracy.

Prywatnie pasjonat sportu i ambitnej muzyki elektronicznej. Uwielbia podróże oraz jazdę na rowerze górskim i narciarstwo alpejskie.

Prowadzi obsługę prawną w języku angielskim.

 

 

 

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×