Karolina Czechowska

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. W 2016 r. uzyskała uprawnienia mediatora. Specjalizuje się w mediacjach rodzinnych, cywilno-gospodarczych oraz karnych. W okresie studiów zdobywała doświadczenie podczas praktyk studenckich w kancelariach prawnych w Opolu. W kręgu jej zainteresowań znajdują się prawo cywilne, rodzinne, a także Alternative Dispute Resolution czyli alternatywne metody rozwiązywania sporów.

W wolnym czasie lubi czytać książki o tematyce kryminalnej i psychologicznej, a także spędzać czas aktywnie, czego wyrazem są długie spacery i jazda na rowerze.

 

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×