Jesica Wocka

Absolwentka studiów prawnicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Nagrodzona stypendium Rektora Uniwersytetu Opolskiego dla najlepszych studentów. Podczas studiów aktywnie uczestniczy w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Opole. W ramach praktyk studenckich zdobyła doświadczenie zarówno w kancelariach radcowskich jak i kancelarii notarialnej. W kręgu zainteresowań znajdują się prawo cywilne oraz prawo energetyczne. Lubi nowe wyzwania, których realizacja daje wiele pozytywnej energii.

W wolnym czasie chętnie czyta książki oraz ogląda filmy o tematyce historycznej bądź fantastycznej, a także aktywnie spędza czas ze swoimi czworonogami.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×