Historia

Kancelaria Radców Prawnych Michalak i Wspólnicy Spółka komandytowa została zawiązana w 1999 r. Początkowo spółka prowadziła działalność pod firmą Kancelaria Prawnicza Anny Michalak Spółka komandytowa. Po uzyskaniu licencji zawodowej przez Mec. Mariusza Michalaka Kancelaria przekształciła swoją nazwę i formę w obecną.

Podczas 20 lat swojej działalności prawnicy naszej Kancelarii nabyli doświadczenie, pozwalające na świadczenie zarówno indywidualnej pomocy prawnej, jak i pełnej obsługi prawnej, która spełnia oczekiwania klienta i wspiera go w prowadzonej działalności. Siłą Kancelarii jest zespół młodych i pełnych energii prawników i aplikantów radcowskich. To ich upór w dążeniu do zaproponowania optymalnego rozwiązania problemu prawnego naszego klienta w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem radców prawnych Kancelarii pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Kancelaria świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych, w tym przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Obecnie wachlarz klientów Kancelarii tworzą podmioty funkcjonujące na rynku lokalnym oraz podmioty o ogólnopolskim zasięgu działania, z takich branż jak: budowlana, metalurgiczna, rolna, spedycyjna, medialna. Prowadzimy również obsługę klientów indywidualnych w zakresie spraw związanych ze spadkami, odszkodowaniami, dochodzeniem roszczeń cywilnych, rozwodami oraz sprawami pracowniczymi.

Wachlarz świadczonych przez Kancelarię usług prawnych jest szeroki, jednakże specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym doradztwie handlowym, reprezentacji klientów w sporach przez instytucjami sądowniczymi oraz windykacji należności.

Podczas świadczenia naszych usług współpracujemy z zaufanym gronem innych specjalistów, tj. notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym oraz tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego i niemieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, jak również zespołem Kancelarii.

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×