Hanna Walczak

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Opolu (obecnie Politechnika Opolska) na wydziale Budownictwa. Ukończyła również Podyplomowe Studium Bankowości na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych i prac remontowych. Następnie zmieniła swoją specjalizację zawodową na bankowość. Obecnie jest odpowiedzialna za bieżącą obsługę Klienta oraz sprawne funkcjonowanie biura Kancelarii. Z Kancelarią związana jest od 2010 r.

W wolnym czasie reklaksuje się pracą w ogrodzie. Pasjonuje ją taniec i śpiew. Pasję tę realizuje w amatorskim chórze, a tańczy gdzie się da. Prowadzi aktywny tryb życia, czego wyrazem są wycieczki po terenach leśnych, które uwielbia niezależnie od pory roku. Każda z nich przynosi inne wrażenia.

Motto życiowe: Ciesz się każdym dniem i żyj tak jakby każdy dzień miał być Twoim ostatnim.

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×