Anna Michalak-Ochędzan

Radca prawny, partner w Kancelarii Radców Prawnych Michalak i Partnerzy Sp. p. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim w 1979 r. W latach 1980-1983 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. W 1986 r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski i uzyskała wpis na listę radców prawnych. Od 1997 r. świadczy pomoc prawną na własny rachunek. Specjalizuje się m. in. w prawie handlowym, cywilnym i prawie pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prywatnym sektorze ubezpieczeniowym oraz biznesie. Bierze bezpośredni udział w obsłudze prawnej dużych spółek z branży metalurgicznej. Organizuje procesy restrukturyzacyjne przedsiębiorstw.

Prywatnie aktywna kobieta sukcesu, która żadnych wyzwań się nie boi. Wolny czas lubi spędzać w towarzystwie najbliższej rodziny, na wspólnych podróżach i rozrywkach.

 

 

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×