Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT

Aktualności

Szanowni Państwo,

mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczno-sanitarną w Polsce, związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (tzw. koronawirusa), w trosce o zdrowie Klientów oraz Pracowników, wspólnicy zarządzający Kancelarią Radców Prawnych Michalak i Wspólnicy Sp. k. podjęli decyzję o ograniczeniu bezpośrednich spotkań w siedzibie Kancelarii.

W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby w dniach 13.03.2020 r. – 27.03.2020 r. we wszelkich sprawach związanych z obsługą Państwa spraw korzystać z innych dostępnych form kontaktu z naszą Kancelarią, tj. telefonu lub e-maila. Pragniemy przy tym poinformować, że nie wstrzymujemy pracy i będziemy dla Państwa dostępni za pośrednictwem wskazanych powyżej form kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Kancelarii (tj. od 8:00 do 16:00).

Poniżej przypominamy nasze dane kontaktowe:

Adres e-mail: kancelaria@michalak.pl

Telefon: 77 4425404

Fax: 77 4425405

Z góry dziękujemy za zrozumienie i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×