Aktualności

Nasza Kancelaria na biegu firmowym...

Aktualności

W dniu 18 maja 2019 r. we Wrocławiu miała miejsce kolejna edycja Biegu Firmowego. W tym roku w wydarzeniu uczestniczyła aktywnie reprezentacja naszej Kancelarii, w skład której wchodzili: Mariusz Michalak, Arleta Dziubałtowska, Simona Stanke, Natalia Mikulla i Karolina Czechowska. Cała nasza drużyna w czasie biegu osiągnęła życiowe czasy, z czego jesteśmy niezwykle dumni! :P 

Bieg Firmowy to charytatywna sztafeta, stworzona przez pracowników dużych i małych firm z całej Polski. Bieg odbywa się cyklicznie od 2013 roku w maju i czerwcu kolejno we Wrocławiu i Warszawie. Ideą Biegu Firmowego jest szerzenie aktywności wśród pracowników firm oraz pomoc najbardziej potrzebującym.

Od dziś zaczynamy przygotowania do kolejnej edycji, dziękując organizatorom za tegoroczną!

Więcej informacji na: https://biegfirmowy.pl/

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×