Aktualności

IV Ogólnopolskie Dni Nauk Sądowych

Aktualności

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na IV Ogólnopolskie Dni Nauk Sądowych w Opolu w ramach, których 8 maja 2017 r. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Wyzwania w zwalczaniu przestępczości gospodarczej a bezpieczeństwo obrotu finansowego".

Osoby, które nie zdążyły zgłosić swojego udziału w konferencji, będą miały możliwość dokonania rejestracji dla słuchaczy w dniu 8 maja 2017 r. przed rozpoczęciem wydarzenia.

Z okazji IV Ogólnopolskiech Dni Nauk Sądowych zostaną także przeprowadzone panelowe warsztaty. Pierwszy panel zatytułowany "Zwalczanie przestępczości gospodarczej" odbędzie się we wtorek 9 maja 2017 r. Drugi z paneli odbędzie się pod tytułem "Prawne aspekty bezpieczeństwa obrotu finansowego" w dniu 10 maja 2017 r., a w jego ramach zostanie poprowadzony warsztat przez naszego Aplikanta Radcowskiego, mgr Oskara Woźniaka - Instrumenty ochrony prawnej przysługujące wierzycielowi wobec nieuczciwych kontrahentów.

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: www.warsztatyodns.evenea.pl
Jedna osoba może uczestniczyć we wszystkich, bezpłatnych warsztatach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Więcej informacji na plakacie oraz na naszym fanpage'u na facebook'u.

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×