Aktualności

20 lat tradycji naszej Kancelarii...

Aktualności

Z wielką dumą i nieukrywaną satysfakcją pragniemy poinformować, że w dniu 18 marca 2019 r. nasza Kancelaria obchodziła 20 lecie swojego istnienia...

Kancelaria Radców Prawnych Michalak i Wspólnicy Spółka komandytowa została zawiązana w 1999 r. i początkowo prowadziła działalność pod firmą: Kancelaria Prawnicza Anny Michalak Spółka komandytowa. Po uzyskaniu licencji zawodowej przez mecenasa Mariusza Michalaka Kancelaria przekształciła swoją nazwę i formę w obecną.

W okresie 20 lat działalności Kancelarii pracowało w jej strukturach wielu wybitnych i ​zaangażowanych ludzi, w tym specjalistów z zakresu prawa, ekonomii i zarządzania, którzy tworzyli naszą historię - za co im wszystkim serdecznie dziękujemy!

Przez cały ten okres nasza Kancelaria była też uczestnikiem i obserwatorem zmian społecznych, gospodarczych i prawnych zachodzących w naszym kraju - co pozwoliło jej wypracować kompleksowe i skuteczne rozwiązania prawne dopasowane do otoczenia i potrzeb zarówno osób fizycznych, jak i osób prawnych.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć, że jesteśmy dla naszych Klientów nie tylko ich doradcami w gąszczu zawiłych i skomplikowanych przepisów prawa, ale również partnerami w prowadzonym przez nich biznesie.

Upływający czas uświadomił Nam też jak ważne i potrzebne jest współtworzenie i kształtowanie społeczności, w której żyjemy. Dzisiejszy efektywny i innowacyjny biznes to świadomość wspólnej roli i odpowiedzialności, którą ponosimy za budowanie zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego. W ramach powyższych działań nasza Kancelaria prowadzi działalność pro publico bono, w tym m.in. na rzecz społeczności akademickiej miasta Opola.

Dzisiejszą siłą Kancelarii jest zespół młodych i pełnych energii prawników oraz aplikantów radcowskich, których upór w dążeniu do zaproponowania optymalnego rozwiązania problemu prawnego naszego klienta, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem radców prawnych Kancelarii, pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Przede wszystkim jednak nasz sukces zawdzięczamy wszystkim naszym Klientom, dzięki którym mogliśmy obchodzić ten jubileusz, za co bardzo dziękujemy!

Zespół Kancelarii

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×