Simona Stanke

Absolwentka studiów na kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Co roku nagradzana stypendium Rektora Uniwersytetu Opolskiego dla najlepszych studentów.

Obecnie studentka V roku prawa ze specjalizacją prawo cywilne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Podczas studiów nabywała doświadczenie w kancelarii radcowskiej, jak i w Prokuraturze Rejonowej w Opolu.

Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń prowadzonych na Uniwersytecie Opolskim, w tym organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Opole. Finalistka konkursu „Prymus” oraz pierwszej edycji projektu „Kazusomaniak”.

Miłośniczka dobrego kina i mody. Lubi wyzwania, a czas wolny spędza aktywnie między innymi biorąc udział w biegach miejskich.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×