Postępowanie cywilne

Zastępstwo procesowe

Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe w zakresie reprezentacji interesów naszych Klientów przed: sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, sądami polubownymi i arbitrażowymi oraz w postępowaniu egzekucyjnym, a także przed organami administracji publicznej i samorządowej. Zastępstwo świadczone jest zarówno w sprawach biernych, jak i czynnych. Opieka prawna obejmuje przygotowanie i prowadzenie sprawy wraz z opracowaniem najbardziej efektywnej strategii procesowej, sporządzanie i wnoszenie do sądów pism procesowych, opiekę nad dokumentacją dowodową, zastępstwo procesowe w trakcie przewodu sądowego oraz pomoc przy egzekucji wyroków. Radca prawny reprezentujący Klienta w procesie wspierany jest przez współpracowników specjalizujących się w danej dziedzinie prawa w celu uzyskania najkorzystniejszego dla Klienta wyniku. Współpracujemy również z innymi kancelariami prawniczymi prowadząc sprawy jako pełnomocnicy substytucyjni.

Windykacja wierzytelności

Windykacja wierzytelności naszych Klientów prowadzona jest w ścisłej z nimi współpracy, niezbędnej do prawidłowego określenia momentu przekazania sprawy do Kancelarii, stałej kontroli wysokości pozostałej do wyegzekwowania należności oraz podjęcia ewentualnej decyzji co do skorzystania z zaawansowanych metod windykacji wierzytelności, takich jak np. skarga pauliańska. Służymy również pomocą w procesie przygotowania wewnętrznego regulaminu zarządzania wierzytelnościami Państwa przedsiębiorstwa, który umożliwi zautomatyzowanie procesu ich windykacji, wyeliminuje uznaniowość oraz usprawni stały monitoring tego procesu. Posiadamy duże doświadczenie tak w postępowaniu egzekucyjnym z: ruchomości, nieruchomości, rachunków bankowych, wierzytelności i innych praw majątkowych, jak i w postępowaniu zabezpieczającym roszczenia związane z działalnością gospodarczą.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.