Piotr Pazdan

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

Od pierwszego roku studiów zdobywał praktykę zawodową we wrocławskich i opolskich kancelariach prawnych, a także w Sądzie Okręgowym w Opolu, dzięki czemu zapoznał się ze specyfiką wykonywania zawodu prawnika. Wielokrotnie nagradzany stypendium Rektora Uniwersytetu Opolskiego dla najlepszych studentów. Uczestniczył w rozmaitych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez uniwersyteckie koła naukowe oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Opole. Zainteresowany prawem administracyjnym - a przede wszystkim jego proceduralnym aspektem – oraz prawem upadłościowym, w zakresie którego obronił pracę magisterską pod tytułem „Likwidacja masy upadłości”.

Entuzjasta muzyki i retrogamingu, w wolnych chwilach gra na gitarze oraz jeździ na rowerze.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×