Paulina Stasiełowicz

Studentka V roku prawa ze specjalizacją prawo gospodarcze i handlowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Podczas studiowania zgłębia szczególnie wiedzę z zakresu prawa administracyjnego oraz prawa finansowego. Aktywnie działa w organizacjach studenckich - była członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Opole (jedną kadencję jako Sekretarz Generalny) oraz Amnesty International, od trzech lat działa przy Kole Naukowym Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego. Z Kancelarią związana od 2015 r.

W czasie wolnym od pracy, działalności wolontariackiej oraz nauki uwielbia czytać książki o tematyce fantastycznej bądź historycznej. Preferuje aktywny wypoczynek, szczególnie jezdę na rolkach.

Posługuje się językiem angielskim.

 

 

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.