Kluczowe specjalizacje

Kancelaria zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Specjalizujemy się w tych gałęziach prawa, które najczęściej dotyczą naszych klientów. Proponujemy obsługę prawną obejmującą zagadnienia związane m.in. z prawem: administracyjnym, cywilnym, ubezpieczeniowym, majątkowym, handlowym, podatkowym, rodzinnym, spadkowym i karnym.

Ponadto zajmujemy się ochroną własności intelektualnej oraz przemysłowej, a także kwestiami związanymi z ochroną środowiska czy prawem telekomunikacyjnym i nowych technologii. Reprezentujemy interesy klientów przed sądami różnych instancji, doradzając w kwestiach prawnych, przygotowując dokumentację oraz kontrolując przebieg procesów czy negocjacji. Ze szczegółowym zakresem usług świadczonych przez naszą kancelarię można zapoznać się w menu bocznym.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.