Klienci indywidualni

Usługi świadczone przez naszą kancelarię obejmują zagadnienia związane z dziedzinami prawa, z którymi klienci indywidualni najczęściej miewają na co dzień styczność. Są to z reguły sprawy spadkowe, rodzinne, administracyjne i własnościowe, wymagające obecność prawnika bądź radcy prawnego specjalizującego się w wymienionych gałęziach prawa.
 
Dzielimy się wiedzą związaną ze sporządzaniem różnego typu akt oraz prowadzeniem spraw sądowych. Nasza pomoc polega nie tylko na doradztwie, ale także przygotowywaniu dokumentacji, wydawaniu opinii prawnych oraz prowadzeniu negocjacji między stronami. Wskazujemy na zagrożenia i aspekty prowadzonych spraw, wynikające m.in. z nabycia nieruchomości, otrzymania spadku, zniesienia wspólnoty majątkowej czy zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
 
W ramach obsługi prawnej wspieramy klientów indywidualnych podczas procesów sądowych. Zastępstwo to polega na reprezentowaniu interesów klienta przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, arbitrażowymi i polubownymi, a także przed Sądem Najwyższym. Do naszych obowiązków należy również windykacja wierzytelności, która polega na sprawowaniu kontroli nad przebiegiem postępowań egzekucyjnych oraz zabezpieczających, a także związanych z nieruchomościami czy sprawami majątkowymi.
 
Ponadto obsługę dla klienta indywidualnego świadczymy w sprawach obejmujących prawo:
MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×