Aktualności

Nasza Kancelaria podpisała porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem Studentów Uniwersytetu Opolskiego Juvenes!

Aktualności

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu 19 grudnia 2016 r. nasza Kancelaria podpisała porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem Studentów Uniwersytetu Opolskiego Juvenes! Świadomi wspólnej roli i odpowiedzialności za rozwój życia naukowego i kulturalnego, w tym rozwój przedsiębiorczości wśród społeczności akademickiej miasta i regionu postanowiliśmy zawiązać oraz podtrzymywać dobre, przyjacielskie i trwałe stosunki. Sygnatariuszami porozumienia ze strony Kancelarii był mecenas Mariusz Michalak, natomiast ze strony Stowarzyszenia prezes zarządu Szymon Wolf oraz członek zarządu Maciej Kochański. Już niebawem będziemy informować o wspólnych projektach oraz naszej działalności!

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Stowarzyszenia, gdzie możecie prześledzić aktualne wydarzenia: http://juvenes.uni.opole.pl.

MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
×